קריירה ב – TOYOTA

אנו מזמינים אותך להצטרף לנבחרת של TOYOTA – מותג הרכב המוביל בעולם!

חברת TOYOTA הינה יצרנית הרכבים הגדולה בעולם. זהו ארגון דינאמי, מתקדם ואיכותי. לא המכונה עשתה זאת, אלא האדם: בחריצות, בהשקעה ובמאמץ, תוך ידיעה ברורה של כל אחד מעובדי החברה, שהצלחת החברה תלויה גם בו. מאחורי כל דגם ודגם של רכבי החברה, עומדים אנשים מקצועיים, מיומנים, בעלי ניסיון, ובעיקר בעלי להט פנימי, אמונה וחדוות יצירה. אלו התכונות אשר מסייעות לחברה להתגבר על כל מהמורה בדרכה, והן אשר הביאו את TOYOTA לבכורה עולמית בתעשיית הרכב.

פיתוח ההון האנושי

חברת יוניון מוטורס (TOYOTA ישראל) מכירה בחשיבות הלמידה ופיתוח המיומנויות והכישורים של עובדיה. אנו מאמינים כי בכוחה של הלמידה לא רק להנחיל את הידע ולהקנות מיומנויות, אלא גם לפתוח צוהר לעולם חדש, לגרות את המחשבה, לאתגר את היכולת האישית ולפתח חשיבה עצמאית, מקורית ויצירתית. אחד המפתחות החשובים לבניית עתידנו כחברה מובילה, טמון ביכולת הארגונית ללמוד, להתפתח, להנחיל ידע וליישמו. איכות ההדרכה, צורת הלמידה, סוגי המידע המועבר ושיטות הלימוד – כל אלה מכתיבים לנו היום את מציאות המחר. מה שאנו לומדים היום הוא נקודת הפתיחה שלנו במרוץ אל עבר העתיד.

חברה עם תפיסת רווחה מתקדמת

חברת יוניון מוטורס (TOYOTA ישראל) דואגת לרווחתם האישית של העובדים באמצעות מתן סל הטבות רחב הניתן לאורך השנה ובנקודות ציון מגוונות בחיי העובד. שירותי הרווחה כוללים מתנות בחגים ובאירועים משפחתיים, אירועי גיבוש, אירועי משפחות ואירועי חברה, כגון: נופש חברה במדריד, מסעות לפולין, אירועי משפחות בספארי, בלונה פארק, במוזיאונים, בקולנוע ועוד... במגוון פעילויות הרווחה מושקעות מחשבה, תשומת לב לפרטים ואהבה, לטובת עובדי החברה המהווים את לב ליבו של הארגון. כמו כן, החברה מחויבת לעובדיה ומסייעת בליווי מקצועי גם בעתות משבר.

ערכי החברה

חמישה ערכי ליבה מנחים את פעילותנו ומשמשים לנו כמגדלור המנחה את התנהגותנו:
  • שירותיות
  • יושרה והגינות
  • מכוונות להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד
  • עבודת צוות בכבוד הדדי
  • אחריות אישית
אלו העקרונות המעצבים את הליך קבלת ההחלטות והפעילות שלנו הן ברמה היום יומית והן בטווח הארוך.

אחריות חברתית וקשרי קהילה

יוניון מוטורס (TOYOTA ישראל) מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית, כחלק מתפיסה ניהולית אחראית ואכפתית. המעורבות החברתית מנוהלת ע"י אגף משאבי אנוש, ולוקחים בה חלק מנהלים ועובדים מכל החברה, לפי בחירתם. החברה פועלת בשני נתיבים של מעורבות חברתית: תרומה לקהילה - מכל הלב - בחברה אנו מנהלים תקציב תרומות. ועדה המורכבת מנציגי העובדים מתכנסת מעת לעת, ומחליטה על הקצאת תרומות לעמותות שונות. השפעה חברתית אסטרטגית - בחרנו שני תחומים הקשורים לעולמות התוכן שלנו, בהם אנו מבקשים להשפיע באופן משמעותי: קידום ההשכלה הטכנולוגית בתחום הרכב (פרויקט "מנוע להצלחה"), וקידום מרחב תחבורתי עירוני בטוח וידידותי לאדם ולסביבה (פרויקט "נעים בעיר"). ההשפעה מושגת באמצעות שיתופי פעולה ממושכים עם ארגונים חברתיים מובילים בתחומם. פרויקט "מנוע להצלחה": רשת אורט ישראל שיתוף הפעולה של החברה ורשת אורט נולד מתוך הרצון של החברה לעודד לימודי טכנולוגיה, בדגש על לימודי רכב, כדי לטפח את דור המחר של עובדי תעשיית שירותי הרכב בישראל. התכנית כוללת פעילות בתוך בתי הספר וכן מפגשים של התלמידים והמורים עם אנשי החברה. התכנית משלבת חיזוק יכולות מקצועיות ואישיות של תלמידי המגמה, סיוע בהצטיידות עדכנית ושיפוץ מעבדות, העשרת תכנית הלימודים בהתאם לתכנים עדכניים, העשרת המורים המקצועיים והעצמת דימוי המגמה וחיזוק גאוות התלמידים. עד כה הביאה התכנית להישגים משמעותיים בשיפור ציונים, צמצום נשירה, גידול מספר התלמידים הלומדים בכתות יג'-יד', וחיזוקן של אטרקטיביות המגמה ושל גאוות התלמידים הלומדים בה. התכנית מתקיימת בבתי הספר אורט כרמל בחיפה, אורט אדיבי באשקלון ואורט בית הערבה בירושלים. בנוסף, יוניון מוטורס (TOYOTA ישראל) לוקחת חלק פעיל בכח המשימה של ענף הרכב לקידום ההשכלה הטכנולוגית בישראל. פרויקט "נעים בעיר": מדריכים בדרכים מטרת הפרויקט המשותף של חברת יוניון מוטורס (TOYOTA ישראל) וארגון "מדריכים בדרכים" היא לעודד רכיבה בטוחה של ילדים על אופניים, באמצעות העלאת הנושא לסדר היום הבית-ספרי והיישובי, ומתן ידע שימושי לילדים לגבי התנהגות בטוחה בכביש באמצעות הדרכות בבתי הספר. עד כה השתתפו בתכנית מעל 70,000 תלמידים ברחבי הארץ. מעבר לתמיכה בפעילות השוטפת של העמותה, עובדי החברה מתנדבים כמדריכים בתוכנית ומשתתפים בפעילויות משותפות של החברה והעמותה.
דילוג לתוכן